Особливості осінньої ловлі карася

Особливості осінньої ловлі карася

Осіння рибалка на перший погляд нічим не відрізняється від аналогічної в будь-яку іншу пору року, але це не зовсім так. Вона, як і всі інші, має свої особливості. Інколи виникає непереборне бажання схопити приладдя, гайнути до найближчої річки і порибалити, але для цього варто знати деякі тонкощі та хитрощі без яких навряд чи вийде повернутися додому з рибою.

Не завадить також мати хоча б невеликий досвід в риболовлі, тому що без нього буде набагато складніше наловити хоча б одне відро карасів.

Прикормка

Головною особливістю осінньої ловлі карася в першу чергу можна виділити правильне та своєчасне підгодовування. Якраз про це варто подумати завчасно. Сьогодні існує багато варіантів прикормки карасів, але не треба забувати, що вони далеко не всі підходять для цієї пори року. Якраз в цей період карась дуже активний, тому краще всього буде використати один із цих видів прикормки:

  • Розсипчаста – з її допомогою досить просто ловити карася на звичайну вудку. Це виходить за рахунок того, що риба дуже близько наближається до гачка.
  • В такому випадку краще всього використовувати перлову крупу. Не розсипчаста – найкращий варіант для ловлі на донку.
  • З допомогою такої маси можна легко підманювати рибу до гачка просто на дні. Тут більше підійде кукурудзяне борошно.

Наживка

Другим і останнім важливим кроком в осінній ловлі карася є наживка. Зазвичай її насаджують просто на гачок, що відразу визначає її особливе призначення. Для карася в цю пору року ідеально підходить звичайний опариш, а також не будуть зайвими гнойові черви.

Щодо гачків, то їх можна вільно брати з різними номерами. Найкраще себе показують в процесі ловлі 4 та 6 номери. Звичайно, також треба правильно підібрати волосінь – найчастіше береться середня біла. Традиційна кількість прикорму може бути не більше 50 грам.

 

info@ribachok.in.ua