Кораблики для завозу прикормки Кораблики для завозу прикормки

Цього року на риболовецькому ринку з'явився недорогий, але дуже пристойний кораблик для завезення прикорму на далекі відстані. Це буде прекрасним доповненням для тих рибалок, які по справжньому хворі рибалкою і намагаються зробити все можливе, для серйозного, трофейного улову!

При перегляді таких показників як технічних дані і вартість, стає зрозуміло, що для багатьох карполовов, цей кораблик стане так званої "робочою конячкою". Ознайомившись з характеристиками, які заявив виробник ми сподіваємося, що Ви погодитеся з нашими доводами.

На цій моделі кораблика використані інновації, які раніше були доступні тільки на більш дорогих і респектабельних моделях і додана маса поліпшень в порівнянні з моделями попередниками:

- Тривалість безперервної роботи кораблика до 8:00;

- Кузов для завезення прикормки став металевим з великим розміром 14х11х4см;

- Дальність радіозв'язку до 300м;

- Модель оснащена захистом гвинтів, чого ніколи не було в не дорогих моделях, цей захист виключає намотування водоростей на гвинти кораблика;

- Швидкість руху 5 км/год;

- Встановлюються пластикові компенсатори з боків кораблика для збільшення стійкості;

- Кораблик комплектується направляючої лопаттю, для калібрування напрямку руху;

- Поставляється в зручній транспортировочной сумкою

Цю модель кораблика для завезення прикормки, можна успішно використовувати з невеликим бездротовим ехолотом, випускається в трьох кольорах: червоному, зеленому і синьому.

Кораблик має невелику вагу всього 1500 грам, але це не позначається на його вантажопідйомності. Він може взяти на борт, без шкоди для себе, вага від 800 - 1350 грам, що дозволяє завозити підгодовування до місць лову як невеликими, так і однією великою порцією. (Єдине трохи незрозуміло, куди такий обсяг завантажувати) Але не рекомендується зловживати великим завантаженням.

Кораблик для підгодовування має герметичний відділ, куди вбудовується літієвий акумулятор 3.7. Скидання підгодовування або іншого вантажу, наприклад донних снастей проводиться за допомогою електродвигуна, за рахунок обертання якого відкривається засувка багажника. А для можливості використання кораблика в темний час доби, в комплекті є незалежна світлодіодне підсвічування.

Ну і звичайно великим плюсом цієї моделі, є те, що вона працює тільки перебуваючи у воді за рахунок спеціального датчика води, що дозволяє не морочитися з включенням і вимиканням харчування.

Комплектація кораблика для риболовлі

  1. Кораблик;
  2. Два бічні компенсатора плавучості;
  3. Калібратор напрямку руху;
  4. Захисні решітки для гвинтів;
  5. Зарядний пристрій;
  6. Пульт управління з батареєю в комплекті;
  7. Дві антени (мала і подовжена);
  8. Ліхтарик;
  9. Транспортувальна сумка.

 

info@ribachok.in.ua