Чим корисна риболовля?Чим корисна риболовля?

Крім того, що риболовля сама по собі є захопливим проведенням часу, користь для здоров'я від неї неоціненна. З точки зору сучасної медицини рибалка - чудовий засіб, позитивно впливає на весь організм людини. Загальновідомо благотворний вплив рибної ловлі на серцево - судинну і дихальну системи людини: навіть просте перебування поблизу водойми знижує кількість серцевих скорочень, зменшує частоту пульсу, нормалізує артеріальний тиск, вирівнює дихання. При цьому насичення організму киснем збільшується на 15 відсотків, про що в умовах міської загазованості можна тільки мріяти.

Риболовля є свого роду спортом, порівнянним по впливу на організм з грою в городки. При закиданні вудки або спінінга гармонійно задіяні різні групи м'язів: м'язи рук і ніг, м'язи черевного преса і спини. Таким чином рибалки, самі того не помічаючи, отримують значну фізичне навантаження, підтримуючи в тонусі весь організм. Найактивніші рибалки - спінінгісти. Щоб зловити хижака, треба активно рухатися, постійно міняти місце лову, часто закидати приманку. Азартні рибалки за один день можуть подолати не один десяток кілометрів у пошуках щуки, судака, окуня або іншого хижака.

Не можна не відзначити, наскільки рибна ловля корисна для очей. Для городян, які проводять більшу частину часу вдень в офісах перед моніторами комп'ютерів, а ввечері просиджують перед екранами телевізорів, водна гладь річки або озера є для очей прекрасним релаксирующим засобом. При спостереженні за поплавком погляд рибалки переміщається з одного місця на інше, що одночасно знімає напругу і тренує очні м'язи.

Безперечно й те, що риболовля є відмінним антидепресантом, яка знімаэ втому і стрес, які є неодмінними атрибутами напруженого міського життя. Більшість рибалок-любителів відправляються на водойми не стільки за тим, щоб наловити

риби, а щоб просто відпочити, розслабитися, помилуватися красою навколишньої природи, посидіти в тиші. Неквапливі хвилі, що набігають на берег, мірне погойдування поплавця, веселий пташиний щебет, чисте повітря умиротворяют, дають приплив сил і енергії на цілий тиждень.

Скоро черговий вікенд? Беріть вудки, донки, спінінги, запасайтеся різноманітними насадками і хорошим прикормом, відправляйтеся на риболовлю. Прекрасної Вам погоди! Ну і, звичайно, ні хвоста, ні луски!

info@ribachok.in.ua