Насамперед для вас необхідно знати — Україна природно обдарована Богом і саме рибальство на нашій землі – це майже опій! Дніпро, Дністер і Дунай в нашій країні тісно переплетені з малехонькими річками і струмками. Величезні водосховища, лимани і моря, гірські озера і комерційні ставки, річки і канали – для риболовлі в нашій країні є маса місць. Найкрасивіших і дивовижних. На цій сторінці я намагався зібрати найбільш цікаву інформацію на тему наші водойми. Риболовля в Україні це найкраще задоволення в світі.

rybolovlia v ukrain

У нашій країні для риболовлі придатні тисячі водойм. Найбільше річки і струмки. Уявіть собі, їх в Україні 71139! Величезна цифра, але для риболовлі підходять не всі. струмки, в яких не водяться риби, а і річки, в яких рибу ловити заборонено! (Наприклад, це Прип'ять і її річкова система Уж, Брагинка, Сахан, Ілля Із струмків вода надходить в дрібні річки, ті в собственную чергу живлять більш повноводні і т.д. Великі Дніпро, Дунай, Дністер, Південний Буг і Сіверський Донець течуть переважно з північного заходу на південний схід, збираючи водостік з більш дрібних. Кінцева баста їх перебігу це моря Чорне та Азовське. Основні свойства річкової системи наступні:

Невеличка статистика по ставкам озерам, лиманам та водосховищам

На території нашої країни знаходиться понад 20000 этих водних об'єктів. З их більш 7000 мають площу 0,1 кв. км. і більше, а 43 більше - 10 кв. км. Є солоні і прісні, заплавні і кар'єрні ... Найбільше озеро - Ялпуг, його водне дзеркало має площу 149 км. кв.

Якщо відштовхуватися від початку 2014 року, то в Україні були наявні 1103 водосховища. Загальна площа водних дзеркал - 247586 гектарів, в их знаходиться 55315,8 млн. М³ води. Найбільша кількість водосховищ знаходиться в річковому басейні Дніпра - більше 45%, або 498 штук. Найбільше за розозміром - Кременчуцьке (2252 кв. Км), найбільше за вмістом води - Каховське (18180 млн. М³)

 

info@ribachok.in.ua