Ловля хижака на живця ( написано своїми словами)

Весна пора року коли все оживає та цівіте разом з цим починає свою активність риба у ставках та водоймах. Рано в ранці коли сонце ще не зійшло на полювання випливають хижаки до них відносяться щука, окунь, судак мандруючи по глибинам озера вони хижаки шукають собі здобич це зазвичай квола або підбита риба або мальок наприклад верховодка, мізерна плотва, тюлька.

Хижак неспіща підпливає до здобичі та блискавично нападає та проглочує жертву. Тепер розкажу вам хлопчики та дівчатка яким способом можна спіймати самому цих кмітливих та зажраних риб.

Самий кращий спосіб на живця тільки живого (напівмертвого)

Короче ідемо на базар якщо є гроші і купляємо там малька у самой красівой продавщіці риби, вибираємо не великих не більше лодоні а можее і більше говорять що сука та судак може заковтнути здобич більшу за своє тіло це просто піздєц як так можа яб так сам не змог, а ви про це шо думаєте) для цього підійде такий вид малька як карасики чи плотвички ще й і бички є то обще монстри щука їх особливо обожнює

lovlia khyzhaka na zhyvtsia.

Короче з довольним лицем ми купили малька і їдемо на риболовлю коли приїхали вибираєм місце там де поглибше а бо там де ями хижаки там завжди тусуються можна для початку прикормити макухою або зварити кашу з додаванням ваніліну.

Прикормили далі берем свій спінінг або вудку ципляємо живця на відвід до речі відвід повинен десь 10-15 см гачки повинні буди закалені короче хороші щоб не поламалися ще повинен буди повідеь сталевий щоб не перекусили а то кусає добре у щуки зуби піздець які гострі.

Далі беремо малька и зачепляємо його за хребет пробиваємо спину повністю щоб не злетів при закиді далі опускаємо його в воду щоб перевірити чи плаває, якщо все нормально то закидаємо на місце там де закормили та чекаємо клювання. Ось і все вдалої всім риболовлі та та великих трофеїв.

 

info@ribachok.in.ua