Короп та його ловля на території УкраїниКороп та його ловля на території України

Протягом серпня показники термометра почнуть поступово падати. Уже в перші тижні літнього сезону відкривається справжнісінький сезон активного лову коропа. Це риба переважно донна, але з наближенням осені насупить досить короткочасний період, коли риба багато часу проводитиме поблизу берегів, що значно спростить процес лову при наявності відповідного вудилища.

Пошук відповідного місця для лову коропа і його звички

Короп - одна з риб, яка відрізняються своєю завидною постійністю в маршрутах і звичках. Не тільки постійний шум або присутність людини може збити цю рибу з шляху до місць годівлі, а й застосування хорошого підгодовування. Знаючи спокійну ділянку водойми де пропливає короп і поводячись обережно, можна приходити на нього знову і знову. Малі та середні екземпляри коропа ведуть стайний спосіб життя, в той час як великі плавають поодинці. Останні вважають за краще глибші ділянки і вкрай рідко підходять до поверхні, а для їх лову знадобиться човен і максимально міцна снасть.

Помітити коропа в воді в серпні найпростіше. Чи не найменший представник свого сімейства нерідко висовує голову на поверхню в пошуках комах, яких зараз на водній гладі найбільше. Ідеальним місцем для вудіння коропа стануть спокійні ділянки в пониззі річки, заповниними водоростями та коряжником, а також з великою кількістю природних укриттів у вигляді неглибоких ям і бровок. Варто пам'ятати, що хоч короп в серпні і збільшує активність, в той же час він стає і більш обережним.

Снасті на коропа в серпні

Нема снасті на коропа краще коропової. Довжина бланка може досягати 3 метрів, а при лові з човна до 1,5-2 метрів. Тест вудилищ сильно різниться в залежності від амбіцій рибалки, для вилову трофейної особини знадобиться бланк розрахований на приманки вагою до 300 грам. Міцна і містка повинна бути і безінерційна котушка, крім цього, вона обов'язково повинна бути оснащена бейтраннером і фрикційним гальмом, які збережуть рибу на гачку і збережуть цілісність волосіні.

Для лову коропа застосовуються й інші, не менш міцні вудилища, але всі вони повинні бути оснащені широкими пропускними кільцями. Основною жилкою, за рахунок великої розтяжності, беруть міцну мононитку, діаметр якої складе до 0,35 мм. Повідець повинен бути не набагато тонше. Подібні снасті найкраще застосовувати на рибалці з плаваючих засобів, у глибоких ям, що межують зі спокійними, ділянками які заросли водоростями.

Приманка і підгодовування на коропа в серпні

Як вже було зазначено, підгодовування здатно помітно вплинути на активність коропа. Прикормивши її з вечора, за добу або за ніч до риболовлі, короп не забуде перевірити ділянку на наявність корму. Якщо підгодовування відбувається заздалегідь, то воно повинно бути калорійним, в його основу найкраще закласти картоплю, кукурудзу або горох. Також не варто забувати і про прикормових Бойлах. Насадка Бойл, в зв'язці з якісними ароматизаторами здатні стати відмінною насадкою на гачок, яка дасть фору прихильникам рослинних насадок домашнього походження.

 

info@ribachok.in.ua