Стало відомо, що у період з 11 по 16 березня, працівники Київського рибоохороного патруля задокументували 36 правопорушень природоохоронного законодавства

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на сторінку "Київський Рибоохоронний Патруль" у Faсebook.

Так, було складено сім протоколів за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), 13 - за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), вісім - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (продаж риби без відповідних документів) та два - за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (збут чи зберігання заборонених знарядь лову) Також оформлено шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

df479

Протягом п’яти днів рибоохоронні патрульні вилучили 25 од. заборонених знарядь лову, а саме: 12 од. сіток, 6 од. заборонених раколовок, 4 од. "екран" та драч. Також затримано два човни. Загальна вага вилучених водних біоресурсів склала 162 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 12 265,5 грн.

Найбільшу кількість порушень зафіксовано на Канівському водосховищі. Тут було складено дев’ять протоколів на зимувальних ямах (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та два - за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). На р. Тетерів, де протягом року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, складено чотири протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП. 
Крім того, порушників затримано на Київському водосховищі, на р. Десна та на скидному каналі Бортницької станції аерації.

Під час проведення рибоохоронних рейдів на ринках та у місцях стихійної торгівлі рибоохоронний патруль Київщини зафіксував вісім порушень незаконного збуту риби. Загалом, було вилучено 147 кг водних біоресурсів, які порушники реалізовували без відповідних документів.

53839

Для прикладу, 14 березня на стихійному ринку по вул. Заболотного 20А, що у Голосіївському районі столиці, задокументовано громадянку, яка реалізовувала 26 кг риби (товстолоб, карась та короп).

16 березня у с. Нові Петрівці Вишгородського району затримано порушницю, яка проводила збут 51 кг водних біоресурсів. А саме: карась - 15 кг, товстолоб - 10 кг, короп - 8 кг, піленгас - 7 кг, по 5 кг щуки та окуня, а також 1 кг раків.

Також порушення виявлені на столичних ринках "Центральний", "Шлях", "Дніпро" та "Дарницький", на ярмарку у Дніпровському районі і поблизу станції метро "Академмістечко".

53927

На громадян оформлено протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Рибу залишено порушникам на відповідальне зберігання до рішення суду.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на "гарячу лінію" рибоохоронного патруля Київщини: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18

 

 

info@ribachok.in.ua