За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині березня 2019 року очікується на 3% нижче від норми, отже паводка очікувати не слід. Цю інформацію обговорили на Міжвідомчій комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ, яка відбулася 14 березня, у Міжнародний день боротьби проти гребель.

pavodok

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів з посиланням на Держводагентство України.

– 14 березня 2019 року – у Міжнародний день боротьби проти гребель, члени Міжвідомчої комісії …обговорили прогноз водності у другій половині березня 2019 року. Так,.. водність Дніпра біля Києва у другій половині березня… очікується 97% від норми, а Дністра – 50% від норми, – говориться у повідомленні.

Згідно інформації Держводагентства, встановлено, що нині наповнення каскаду дніпровських водосховищ складає понад 86%.

Представники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проінформували, що якість води у каскаді є задовільною.

Тож члени Міжвідомчої комісії узгодили оптимальний режим роботи дніпровських водосховищ на другу половину березня 2019 року.

У свою чергу Держрибагентство разом з представниками рибних господарств планують моніторити там умови існування водних організмів, аби не допустити загострення на Дніпрі рибогосподарської ситуації. У разі погіршення умов для живності, Держводагентство негайно інформуватиме відповідні служби, аби режими роботи водосховищ було скориговано.

Джерело: Вечірній Київ

 

info@ribachok.in.ua