Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Будівля у вигляді рибиБудівля у вигляді риби

Зведення оглядової вежі в формі гігантського голкобрюха (puffer fish) спровокувало черговий скандал. Вартість 15-ти поверхової риби, яка була зведена на острові в провінції Цзянсу, більше 11 мільйонів доларів США. На думку багатьох жителів країни, витрачання бюджетних коштів на подібні проекти є злочинно і безглуздо. Жителі самої провінції вважають, що будівля, що складається з приблизно 8900 мідних пластин, позитивно впливає на імідж краю. Однак і тут частина їх критикує його за високу вартість і непрактичність.

«Необхідний незвичайний талант, щоб настільки безглуздо витратити таку кількість грошей. Ці люди викликають захоплення, - іронічно зазначили користувачі соціальних мереж. Представники влади Китаю визнають, що споруда будівлі викликала неоднозначну реакцію в суспільстві.

Провінція Цзянсу живе в борг і є однією з найбідніших в Китаї. Однак місцеві чиновники стверджують, що все під контролем і планують продавати земельні ділянки недалеко від нової будівлі. Блискучий голкобрюх позиціонується як наймасштабніша споруда в світі  з металу.