Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Допомога проекту

Якщо Вас надихає те, що ми робимо, то запрошуємо Вас приэднатися до розвитку нашого сайту. Ми завжди відкриті до діалогу, і будемо Вам дуже вдячні за будь-яку допомогу.

Дуже допоможуть сайту:

Авторські матеріали. Якщо Ви є автором цікавих матеріалів і прагнете ними поділитися - запрошуємо Вас розмістити їх на сторінках сайту ribachok.in.ua. У сайту хороша відвідуваність, про Вашу творчість багато дізнаються. Якщо у Вас є авторські статті, лекції, вірші, інші матеріали, які раніше не публікувалися, запрошуємо Вас взяти участь у цьому проекті.

Поширення інформації про сайт ribachok.in.ua і розміщених тут матеріалах в інтернеті і реальному світі. Розкажіть Вашим знайомим про те, що Вас надихає. Опублікуйте матеріал з сайту ribachok.in.ua на іншому сайті разом з посиланням на вихідний матеріал. Поділіться вподобаним матеріалом в соціальних мережах або на форумах ...

Фінансова допомога.

Якщо у Вас мало вільного часу для перерахованих видів допомоги, а допомогти все одно хочеться, то Ви можете зробити добровільне фінансове пожертвування на розвиток сайту.

Карта Приват Банка

5168-7555-0200-8382

Яндекс Деньги 

money.yandex.ru/to/410014180819557

Всі отримані добровільні пожертвування направляються на підтримку і розвиток сайту ribachok.in.ua (оплата послуг реєстратора домену; оплата хостингу для сайту