Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

8 лютого 2019 року в 13:00 у столичному Гідропарку на озері Берізка  рятувальні служби і громадськість проведуть Акцію "Увага! Смертельно небезпечний ЛІД!"

smertelno nebezpechnyi lid

Протягом зимових місяців погода мінлива, то морози, то відлига. Як наслідок, річка Дніпро вільна від льоду в багатьох місцях. Тільки по затоках та на озерах стоїть лід. Місцями він в вимоїнах, крихкий, і тому небезпечний. Багато рибалок люблять зимову риболовлю і чекають лід, як свято. Але не слід при цьому забувати Правила безпеки поведінки на замерзлий водоймі. Адже саме нестійкий лід та ігнорування цими Правилами і стає причиною трагедії.

За відомостями рятувальників, хоч рік тільки почався, але вже встиг забрати з собою не одне людське життя на тонкому льоду зимових водойм. Люди гинуть на воді практично кожен день.

Рятувальники і громадськість стурбовані непідготовленістю деяких любителів зимової риболовлі. І тому буде проведена попереджувальна Акція"Увага! Смертельно небезпечний лід".

Так само викликає занепокоєння те, що почастішали трагічні випадки з дітьми на льоду. Тому на Акцію в профілактичних цілях запрошені діти переселенці, що перебувають під опікою Святійшого Філарета.

Учасники: Головне управління ДСНС України у м. Києві, Аварійно-рятувальна водолазна служба "Київська служба порятунку", Асоціація рибалок України, Центр соціального служіння Української православної церкви Київського патріархату ЕЛЕОС-Україна, ГО «Стоп Корупції, Сімейний Центр «Білі Камені».

Рятувальники Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА та Аварійно-рятувальної водолазної служби "Київська служба порятунку" наочно покажуть, як необхідно рятувати людину яка провалилася під лід, як підручними засобами, так і за допомогою професійного обладнання. Продемонструють прийоми і дії з надання Першої медичної допомоги людині, що побувала в крижаній воді.

Під час Акції активісти Асоціації рибалок України розкажуть про складний зимовий період для риби. Пояснять, де дозволена, а де ні аматорська риболовля на столичній акваторії. А також роздадуть Пам'ятки з Правилами безпеки поведінки на льоду.

Сподіваємось, що така Акція, інструктаж, навчання з дітьми та рибалками, допоможе багатьом згодом уникнути екстремальних ситуацій на завмерлій водоймі.

Після закінчення Акції всіх чекає навариста рибацька юшка та гарячий чай.

Місце і час проведення заходу: 8 лютого 2019 року в 13-00, в столичному Гідропарку, на озері Берізка.

Сбір учасників Акції: Метро «Гідропарк» біля кафе «Гідрозона» у 12:30

Акредитація: тел. (067) 140-01-24 Олександр