Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Допомога проекту

Якщо Вас надихає те, що ми робимо, то запрошуємо Вас приэднатися до розвитку нашого сайту. Ми завжди відкриті до діалогу, і будемо Вам дуже вдячні за будь-яку допомогу.

Дуже допоможуть сайту:

Авторські матеріали. Якщо Ви є автором цікавих матеріалів і прагнете ними поділитися - запрошуємо Вас розмістити їх на сторінках сайту ribachok.in.ua. У сайту хороша відвідуваність, про Вашу творчість багато дізнаються. Якщо у Вас є авторські статті, лекції, вірші, інші матеріали, які раніше не публікувалися, запрошуємо Вас взяти участь у цьому проекті.

Поширення інформації про сайт ribachok.in.ua і розміщених тут матеріалах в інтернеті і реальному світі. Розкажіть Вашим знайомим про те, що Вас надихає. Опублікуйте матеріал з сайту ribachok.in.ua на іншому сайті разом з посиланням на вихідний матеріал. Поділіться вподобаним матеріалом в соціальних мережах або на форумах ...

Фінансова допомога.

Якщо у Вас мало вільного часу для перерахованих видів допомоги, а допомогти все одно хочеться, то Ви можете зробити добровільне фінансове пожертвування на розвиток сайту.

Карта Приват Банка

5168-7555-0200-8382

Яндекс Деньги 

money.yandex.ru/to/410014180819557

Всі отримані добровільні пожертвування направляються на підтримку і розвиток сайту ribachok.in.ua (оплата послуг реєстратора домену; оплата хостингу для сайту