Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

При температурі у шість градусів тепла чоловік пішов по рибу на річку Рось. Крига під ним тріснула і рибалка ледь не загинув.

Про це повідомляє повідомляє сайт 04563.com.ua з посиланням на очевидців події.

Сьогодні, 18 лютого близько 13:00 двоє чоловіків, прогулюючись Центральним пляжем  річки Рось почули крики про допомогу, які доносились з іншого берега річки (зі сторони Заріччя). Чоловік, який рибачив посеред річки, провалився під лід.

Про це редакції сайту 04563.com.ua повідомили очевидці пригоди - Максим та Дмитро.

Чоловіки відразу кинулися до лодочної станції, дорогою до якої побачили іншого рибалку на човні і попросили про допомогу. 

Поки два рятувальника і рибалка намагалися якось підбратися по крихкій кризі до чоловіка, який тонув, приїхали бійці ДСНС. Рятувальники за допомогою за допомогою човна і водолазного спорядження врятували рибалку. Загалом чоловік провів у холодній воді понад 30 хвилин. Після порятунку його одразу передали працівникам медичної допомоги.

Чоловіки, які позвали на допомогу, Героями себе не вважають і прізвища вирішили не називати. Однак, саме завдяки їх швидкій реакції та виклику рятувальників, чоловік залишився живим.