Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Столичні Позняки і Дарницю затягнуло димом через пожежу на несанкціонованому звалищі. Вогонь поширився на торфовища.

В Україні почастішали випадки пожеж. За дев'ять місяців 2020 року відбулися понад 20 тисяч загорянь в різних куточках країни. У більшості випадків вони характеризуються Державною службою з надзвичайних ситуацій, як умисні підпали.

pozhezhi na zvalishchakh zavdayut istotnoji shkodi dovkillyu i nesut smertelnu nebezpeku dlya lyudini

З загрозою для життя рятувальники локалізують вогнища загоряння, щоб не допустити вогонь до лісосмуг і житлових будинків. Але не завжди це вдається.

В епіцентрі горіння сухої трави температура полум'я досягає майже півтисячі градусів. Живого не залишається. Під час пожежі гинуть тварини, рідкісні рослини, випалюється верхній родючий шар ґрунту, а дим отруює атмосферу - говорить глава Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Законодавчо підпали заборонені, зокрема 77-1 статтею Адміністративного Кодексу, яка передбачає для порушників штраф від 170 до 340 гривень. Мізерність штрафу для паліїв привела до їх повної безкарності і масовості пожеж.

Київ в цьому році неодноразово укутує димом. Через підвищений вміст формальдегіду, фенолу, фтористого водню, аміаку, діоксиду азоту, оксиду вуглецю наше повітря стає отруйним смогом. Що викликають запальні процеси, формування тромбів, запалення стінок судин. МОЗ каже, що 78% передчасних смертей від інфаркту та інсульту спровоковані забрудненням повітря.

Київ зовсім недавно вважався найзеленішою європейською столицею ... Сьогодні до Києва прийшов зміг, який раніше кияни бачили тільки по телевізору. Загазованість повітря досягла критичних відміток.

Глобальний Альянс з питань здоров'я та забруднення (GAHP) поставив Україну на четверту позицію серед європейських країн за кількістю смертей, обумовлених забрудненням навколишнього середовища. З цієї причини у нас в країні щорічно вмирає близько 60 тисяч людей.

Горіння звалищ порівняно з потужними промисловими викидами. Адже при цьому виділяється чадний газ і оксид азоту, які блокують надходження кисню до тканин організму. Молекули цього газу легко проникають всередину навіть через шкіру. Також виділяється бензопірен, який може викликати у людини рак. З димом в повітря надходять смертельно отруйні для людини діоксини - говорить голова Національної екологічної ради України Олександр Чистяков - Це особливо небезпечно для дітей і людей старшого покоління, а так само з захворюваннями дихальної системи. Дим впливає на імунну систему, яка нам всім сьогодні надзвичайна потрібна при боротьбі з коронавірусом.

При спалюванні однієї тонни сміття в повітря потрапляє понад 30 кілограм шкідливих речовин. Такий дим має в 350 разів більше шкідливих речовин, ніж дим від куріння. Це може викликати бронхоспазм, алергію, кашель, задуха.

На звалищах в основному горить пластикове сміття, а при його спалюванні виділяється діоксин. Він небезпечний тим, що руйнує репродуктивну силу чоловіка. Вчені довели: чим більше чоловік стикається з діоксином, тим менше у нього ймовірність стати батьком хлопчика! А отже - продовжити свій рід.

Спалювання призводить до забруднення атмосфери, води і ґрунту. Небезпека полягає і в тому, що воно може перерости в неконтрольоване горіння.

З початку року пожежі знищили більше 40 тисяч гектар екосистеми.

Україна потопає в смітті. У нашій країні переробляється близько 4% сміття, а в Європі - до 70%. У Швеції - 96%, через що шведи вже 10 років закуповують за кордоном відходи, щоб не простоювали їх сміттєпереробні заводи.

За даними Держслужби статистики, в 2019 році країна накопичила понад 474 млн. тонн відходів, це більш ніж на 50 млн тонн більше, ніж у 2018 році.

Розрахунки показують, що за рік додалося по 8,5 тонн відходів на кожного жителя України. На щастя, 92% їх - малонебезпечні, це в основному відвали пустої породи при видобутку вугілля, руд, а також витягнутий з дна морів і річок грунт при днопоглиблювальних роботах. Домогосподарства дають в рік приблизно 6,5 млн тонн відходів, або по 271 кг на рік на людину. А всього, за статистикою, на всіх сміттєвих полігонах і відвалах України міститься 12,3 млрд тонн відходів. Якщо перерахувати в кубометри, вийде гора діаметром близько 20 км в основі і заввишки в 10 км - це вище Евересту! - кажуть в Держекоінспекції.

Екологи стверджують, що насправді відходів більше в рази.

Крім шести тисяч законних звалищ, в Україні налічується понад 35 тисяч нелегальних, загальна площа яких - 14 тис. кв. км, що дорівнює за площею Закарпатську область - стверджують в Національної екологічної раді України.

Боротьба з незаконними звалищами і пожежами на них багатовекторна, в ній багато складових. Але діяти треба терміново, якщо ми не хочемо засипати все навколо себе сміттям.

Прес служба Національної екологічної ради України

 

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р.

«Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека»

Запрошуємо Вас взяти участь у наступній XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2020», яка відбудеться в м. Києві з 13 по 16 жовтня 2020 року.

Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Arms hunt 1200x630 2020 ukr

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково‑технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково‑промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:

- Озброєння та техніка для армії і правохоронних органів

- Зброя для цивільного населення

В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:

- Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;

- Техніка та озброєння Сухопутних військ;

- Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;

- Засоби забезпечення прикордонного контролю;

- Військова авіація.

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно‑орієнтованою країною. У цьому контексті, українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн‑партнерів України. І тут Україна готова до розвитку військово‑технічного співробітництва в тісній зв'язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн.

З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.

У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Будемо раді вітати Вас на виставці «Зброя та безпека» в 2020 році.

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:

тел.: +38 (044) 201-11-63, e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Подробиці на сайті: https://www.iec-expo.com.ua/oruzhieua-2020.html

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Строительство и реконструкция бассейнов в Украине 

 1. Ремонт и реконструкция бассейнов
 2. Установка дополнительного оборудования противоток;
 3. Замена фильтрующих установок;
 4. Замена песка в фильтрующих установках;
 5. Устранение течи в гидроузлах и гидросистемах;
 6. Оказание услуг по содержанию воды и бассейна;
 7. Укладка бортового и террасного камня;
 8. Доставка препаратов по уходу за водой по ценам фирм производителей;
 9. Консультации по применению препаратов по уходу за водой;
 10. Весенняя расконсервация и зимняя консервация бассейнов;
 11. Изготовление и установка зимнего накрытия.
 12. Ремонт и переклейка гидроузлов с добавлением новых функций (установка лампы UFO, электронагревателей, дополнительного освещения);

Контакты: 093 120 2363; 066 471 1737

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

Приглашаем вас на главное рыболовное событие весны 2020 года - выставку ActiveExpo Fest 2020

5-8 марта на нашем стенде вас ждут:
- новинки торговых марок в хищной и мирной рыбалке;
- презентации;
- консультации от экспертов;
- приятные цены, скидки и конкурсы.

Адрес: МВЦ, г.Киев, Броварской просп., 15.

До встречи! :)

Выставка Рыбалка.Охота.Туризм

Фестиваль выставок товаров и услуг для активного образа жизни!

Выставочная экспозиция разделена на тематические зоны для удобства посетителей, которым будет легко ориентироваться в огромном ассортименте продукции и быстро находить интересующие товары. Здесь каждый может подобрать для себя охотничьи, рыболовные, туристические товары, снаряжение для альпинизма и экстремальных видов спорта, принадлежности для активного отдыха, туристический инвентарь для организации досуга под открытым небом.

КУПИТЬ БИЛЕТЫ!

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна

zahrozy iaki nese bezsnizhna zyma

В Україні за останні чотири роки спостерігається катастрофічне маловоддя. Водойми наповнюються максимум на 70% від норми, а подекуди ще менше. Це призводить до зміни їх гідрологічного циклу. А так само сприяє інтенсивному забрудненню. Дозволені скиди забруднених (вторинних, очищених і слабо очищених) вод розраховуються виходячи з наповнюваності водойми на 100%. Тому умовно «неповні» водойми забруднюються ними сьогодні надміру.

У 2019 року в вітчизняні водойми було скинуто понад 2 млрд куб м різних стоків. З них 1/3 це неочищені.

В результаті в 2019 році загинули всі або майже всі водні живі ресурси в 2140 водоймах. (Тільки в останні місяці відбулися резонансні отруєння в Херсонській, Сумській, Полтавській, Житомирській області. Під час них загинула не тільки риба, а й жаби, черепахи, бобри, качки ...)

 

Яка вода, таке і здоров'я нації. Медики стверджують, що 37% всіх онкологічних захворювань через вживання неякісної питної води.

В Україні 63 тисячі річок, 400 тисяч ставків, 1 100 водосховищ. У нас в країні 1 млн 300 тисяч гектарів прісної води ... І в той же час ми значимося як маловодна країна. Тому що наші водні джерела забруднені настільки, що ми не можемо брати з них питну воду.

Останні дослідження, проведені на замовлення Світового банку, поставили нас на 125 місце з 180 країн за кількістю питної води на душу населення. Україна стоїть між Чадом і Суданом, африканськими країнами. А якщо брати посушливу херсонську область, то там справи набагато гірші.

Маловодність - це одна з причин зникнення малих річок в Україні. За роки Незалежності зникло більше 10 тисяч малих річок. Наочним прикладом можуть служити річки Ірпінь і Буча в Київській області. Через злочинне ставлення до них ці мальовничі річки гинуть.

Все в природі взаємопов'язано. Безсніжна зима вносить свої корективи в природі. Мало того, що це може призвести до скорочення врожаю, а й так само буде завдано удар по всьому харчовому ланцюжку - говорить глава Національної Екологічної Ради України Олександр Чистяков - Весняні розливи сприяли розмноженню комарів та інших комах. Нема розливів… нема й комах які є кормом для багатьох птахів і водних мешканців. Що призведе до проблем їх харчування.

Відсутність снігу, швидше за все погіршить врожай деяких культур. Сніговий покрив служив для озимих посівів захистом від вітрів і переохолодження, а так само був джерелом вологи.

Остерігатися різкої зміни клімату не варто. Але при цьому безсніжні зими не йдуть на користь ні одному з видів.

2019 рік, за спостереженнями НАСА продовжив низку температурних рекордів, поступившись лише 2016 року.

Прес служба Національної Екологічної Ради України