Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Австралиец под псевдонимом Бо Гривз (Beau Greaves) показал, как с помощью палки можно поймать краба.

Ролик мужчина опубликовал на своей странице в Facebook.

Сначала Гривз выкопал в болоте глубокий проем. Затем, забравшись туда вниз головой, он с помощью палки привлек внимание краба. После этого мужчина голыми руками схватил добычу и вытащил его на поверхность.

"Краб дважды схватил меня, я чуть не потерял палец и был близок к тому, чтобы мое запястье было раздроблено", – написал Гривз.

Несмотря на возможную опасность, человек считает такой способ охоты "замечательным развлечением" и советует испробовать такой трюк каждому австралийцу.

koala-v-avstralii

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В Австралії коала стала причиною зупинки руху на автотрасіВ Австралії коала стала причиною зупинки руху на автотрасі

Рух на австралійській автотрасі було зупинено через коалу яка вибігла на дорогу, вона шукала нове евкаліптова дерево.

Незвичайний учасник руху змусив перекрити одну австралійську автотрасу. За повідомленнями «ТВ Центр», це була коала, що з'явилася на дорозі.

Ймовірно, коала була в пошуках евкаліптового дерева, з якого збиралося поласувати смачними молодим лисочками. Автомобілісти виявилися чуйними і з розумом сприйняли ситуацію, терпляче чекаючи, коли тварина перетне проїжджу частину і піде в нове місце проживання.

Варто відзначити, що коали не відрізняються швидкістю пересування, тому її супроводжував поліцейський. Після того, як представник правопорядку переконався в безпеці ссавця, він покинув дорогу і пішов у своїх справах. А коала залишилася влаштовуватися на новому дереві.